


Poster GallerixThe Garden No2
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin abstrakt och illustrationer med en vacker målad bild av ett naturlandskap i sköna färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | The Garden No2 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

