
Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul KleeStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Untitled 1914 By Paul Klee
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5552-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |

