
Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul KleeStorlek: 70x100 cm
FRI FRAKT
429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Untitled 1914 By Paul Klee
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5552-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |

