
Poster GallerixView Of Vetheuil 1880 By Claude Monet
FRI FRAKT
fr. 119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Beskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "View of Vétheuil" av den franske konstnären Claude Monet från år 1880.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | View Of Vetheuil 1880 By Claude Monet |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

