Dekoration House Nordic San Marino20x18 cm
769 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
20 cm
Längd:
20 cm

San Marino
20x18 cm
769 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-31
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekoration i form av vattendroppe med glas.
Höjd 15-20 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501051 |
| Bredd | 18 cm |
| Längd | 20 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Färg | Natur |
| Material | Teak, Glas, Stål |
| Serie | San Marino |
| Typ | Dekoration |
| EAN-nr | 5713917009497 |




