Bonad Svanefors Cloud500x800
Rek. pris 699 kr
406 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cloud
500x800
406 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handvävd bonad med tuftat mönster i ull. Kommer med enkel träpinne och band för enkel upphängning. 100% Ull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Handvävd bonad med tuftat mönster i ull. Kommer med enkel träpinne och band för enkel upphängning. 100% Ull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1297-75-002 |
| Storlek | 500x800 mm |
| Produkttyp | Bonader |
| Material | 100% Ull |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Cloud |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 0,1 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Färg | Offwhite |
| EAN-nr | 7332623410106 |
