



Väggbonad SvaneforsBillie
999 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handvävd bonad med tuftat mönster och tofsar i hörnen, mått 50x80cm. Kommer med enkel träpinne och band för enkel upphängning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
Beskrivning
Handvävd bonad med tuftat mönster och tofsar i hörnen, mått 50x80cm. Kommer med enkel träpinne och band för enkel upphängning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1223-75-006 |
| Färg | Kanel |
| Material | Bomull |
| Serie | Billie |
| Produkttyp | Väggbonad |
| Djup | 4 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Mått | 50x80 cm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7332623405904 |