Spegel House Nordic Jersey Ø60 cmMässing
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Jersey Ø60 cm
Mässing
795 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-28
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med ram i mässingslook Ø60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001160 |
| Serie | Jersey |
| Färg | Mässing |
| Material | Stål |
| Typ | Spegel |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Längd | 60 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5713917003440 |




