Spegel House Nordic JerseyMässing, 40x40 cm
625 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
400 mm
Färg:
Mässing

Jersey
Mässing, 40x40 cm
625 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-14
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med ram i mässingslook Ø40 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001150 |
| Serie | Jersey |
| Färg | Mässing |
| Material | Stål |
| Typ | Spegel |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 5 mm |
| Höjd | 0,5 cm |
| EAN-nr | 5713917003433 |




