Spegel House Nordic Madrid Ø60 cmSvart, 60 cm
955 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Madrid Ø60 cm
Svart, 60 cm
955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart ram.
Mått: Ø60 cm
Mått: Ø60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001470 |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Serie | Madrid |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium, Glas |
| Typ | Spegel |
| Längd | 3 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5713917018321 |

