Badlakan Sagaform Ella Hamam 145x250 cmGul
Rek. pris 599 kr
438 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Gul

Ella Hamam 145x250 cm
Gul
438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ella Hamam 145x250 är en tidlös handduk i tunn vävd ekologisk bomull. Alla handdukar är smyckade med Sagaforms klassiska och karakteristiska ränder i olika mönster. Fransar på kortsidorna. Ella är perfekt efter badet då handduken torkar snabbt och ger en tunn härlig känsla runt kroppen. Sagaform gillar också att använda Ella som bordsduk, picknickpläd eller som inredningsdetalj slängd över sängkanten.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Ella Hamam 145x250 är en tidlös handduk i tunn vävd ekologisk bomull. Alla handdukar är smyckade med Sagaforms klassiska och karakteristiska ränder i olika mönster. Fransar på kortsidorna. Ella är perfekt efter badet då handduken torkar snabbt och ger en tunn härlig känsla runt kroppen. Sagaform gillar också att använda Ella som bordsduk, picknickpläd eller som inredningsdetalj slängd över sängkanten.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Art.Nr. | 577687-01 |
| Färg | Gul |
| Material | Bomull |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018384 |
| Höjd | 2 mm |
| Längd | 1450 mm |
| Bredd | 2500 mm |
| Serie | Ella Hamam |
| Typ | Handduk |
| EAN-nr | 7394150183847 |


