
Välj Mått (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Wave i 100% polyacryl har halkskyddad baksida och tål golvvärme. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda PVC-golv p.g.a. risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Tvätta din matta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Färg | Rubinröd |
| Mått | 65x55, 90x60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Serie | Wave |
| Mönster | Mönstrad |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 23 mm |
| Bredd | 55, 60 cm |
| Längd | 65, 90 cm |
