
Badrumsmatta SpirellaBalance55x65 Blå
693 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Blå
Mått (cm)
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumsmatta Spirella Balance i akryl.
Maskintvätt 40 grader, tål torktumling på låg temperatur. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Badrumsmatta Spirella Balance ska tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för migration (missfärgning). Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 30mm
Lugghöjd: 30mm
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
|---|---|
| Art.Nr. | 10.09206 |
| Färg | Blå |
| Mått | 65x55 cm |
| Längd | 65 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Material | Akryl |
| Mönster | Randig |
| Serie | Balance |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 7610583092069 |




