Badrock Lexington Hotel VitXS
2 195 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
XS

Hotel Vit
XS
2 195 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-23
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Badrock Lexington Hotel är en lyxig badrock i fluffig och mjuk bomullsvelour. Badrocken kommer med knytskärp, fickor och på bröstet är lexington loggan broderad.
Varumärke
LexingtonBeskrivning
Badrock Lexington Hotel är en lyxig badrock i fluffig och mjuk bomullsvelour. Badrocken kommer med knytskärp, fickor och på bröstet är lexington loggan broderad.
Badrock i unisex-modell, för damer rekommenderas 1-2 storlekar mindre än normalt.
Tillverkad av 100% bomull.
Tillverkad av 100% bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Lexington |
| Art.Nr. | 584080-01 |
| Färg | Vit |
| Storlek | XS |
| Bredd | 55 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 10081500_1000-XS |
| Längd | 118 cm |
| Typ | Morgonrock |
| Material | 100% bomull |
| Serie | Hotel |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7321301434886 |
