Fårskinn House Nordic Lambskin
fr.483 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lambskin
483 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lammskinn 50x85 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Material | Äkta lammskinn |
| Serie | Lambskin |
| Form | Asymmetrisk |
| Typ | Fårskinn |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 85 cm |
| Mått | 50x85 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Brun, Brungrå, Grå, Natur, Svart, Vit |

