Gardin Svanefors Cecil 2-packBlå, 260 cm
Rek. pris 999 kr
850 kr
729 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
SnabbfållningsbandSnabbfållningsband Svanefors
19 kr
Cecil 2-pack
Blå, 260 cm
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enfärgade multibandslängder i 2-pack, en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Gardinerna har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Enfärgade multibandslängder i 2-pack, en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Gardinerna har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen.
Enfärgade multibandslängder i 2-pack, en matt kvalitet med tvättad känsla. Tyget har en mellantät kvalitet med struktur. Gardinerna har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 145x260cm. Kan krympa max 5%. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1339-20-180 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 145 cm |
| Höjd | 260 cm |
| Längd | 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Multibandslängd |
| Serie | Cecil |
| Antal | 2 st/frp |
| Mått | 145x260 cm |
| EAN-nr | 7332623413022 |


