Gardin Svanefors DianaBeige
599 kr
439 krSpara 27 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
SnabbfållningsbandSnabbfållningsband Svanefors
19 krInnerkuddeInnerkudde Svanefors Fjäder 45x45 cm
139 kr
Diana
Beige
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Diana Gardin 1P Vanilj 280x300cm
Extra bred multibandslängd i ett skirt tyg som silar ljuset. Tyget har en vacker struktur och färgskiftning som gör det levande. Den dubbla bredden gör att den passar bra i stora fönsterpartier. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått 280x300cm. Produkten är certifierad enligt enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1559-19-124 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 280 cm |
| Höjd | 300 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Multibandslängd |
| Serie | Diana |
| Mått | 280x300 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7332623422154 |





