Gardin Svanefors Evely 2-packSvart
499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Evely 2-pack
Svart
499 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

2-pack multibandslängder i en tunn och skir polyesterkvalitet som silar ljuset. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multiband är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
2-pack multibandslängder i en tunn och skir polyesterkvalitet som silar ljuset. Har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multiband är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Recensioner
Lennart HVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt OK för det priset!
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 7851-20-009 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1400 mm |
| Höjd | 2800 mm |
| Djup | 1 mm |
| Material | Polyester |
| Typ | Gardin |
| Serie | Evely |
| EAN-nr | 7332623266642 |


