Gardin Svanefors JoséSvart
Rek. pris 1 499 kr
922 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

José
Svart
922 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

1-pack gardinlängder i klassiskt mönster. Gardinen har ett multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multiband är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp med fingerkrokar, räkor eller direkt på stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått: 135x240 cm. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
1-pack gardinlängder i klassiskt mönster. Gardinen har ett multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multiband är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp med fingerkrokar, räkor eller direkt på stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Mått: 135x240 cm. 100% Bomull.
Recensioner
CamillaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Överensstämde med beskrivningen.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1969-20-009 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 135 cm |
| Längd | 240 cm |
| Djup | 0,1 mm |
| Utförande | Multiband |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Gardinlängder |
| Serie | José |
| Antal | 1 st/frp |
| Vikt | 0,77 kg |
| EAN-nr | 7332623410670 |


