Gardin Svanefors Rimy 2-packGrå
Rek. pris 449 kr
382 kr
355 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Rimy 2-pack
Grå
355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gardinlängder Rimy i ett skirt tyg som silar ljuset. Tyget har en vacker struktur och färgskiftning som gör det levande. Gardinen har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Tillverkad i polyester.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Gardinlängder Rimy i ett skirt tyg som silar ljuset. Tyget har en vacker struktur och färgskiftning som gör det levande. Gardinen har multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Tillverkad i polyester.
Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Måttet är 140x300 cm. Kan krympa max 3%.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1184-20-010 |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Typ | Gardin |
| Serie | Rimy |
| Bredd | 1400 mm |
| Höjd | 3000 mm |
| Djup | 1 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7332623364812 |
