Multibandslängd Svanefors A & EBeige
Rek. pris 1 799 kr
1 275 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

A & E
Beige
1 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adam & Eva, Svanefors klassiska mönster. 2-pack gardinlängder med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Adam & Eva, Svanefors klassiska mönster. 2-pack gardinlängder med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. 100% Bomull.
Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall man vill ha på gardinen. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Recensioner
Nöjd kundVerifierad köpare
för 3 veckor sedanfina gardiner, snabb levrans
MariVerifierad köpare
för 1 år sedanFint mönster och bra kvalitet.
Helena TVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Mycket vackra gardiner.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 6726-20-124 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 145 cm |
| Längd | 250 cm |
| Utförande | Multiband |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Multibandslängd |
| Serie | A & E |
| Djup | 1 mm |
| Höjd | 2500 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 1450 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Mått | 145x250 cm |
| EAN-nr | 7332623415620 |




