Gardinöljett Kirsch 10st GardintillbehörSvart
139 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

10st Gardintillbehör
Svart
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
KirschBeskrivning
Öljett för uppsättning av gardiner.
Öljettens två delar kläms på tyget över utklippt hål. Innehåller 10 st, samt detaljerad anvisning och mall.
Diameter: 35 / 55mm
Diameter: 35 / 55mm
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Art.Nr. | 20361 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 55 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Gardinöljett |
| Serie | Dekorativa tillbehör |
| Vikt | 82 kg |
| Tjocklek | 20 mm |
| EAN-nr | 7314100203616 |

