Vinkel Kirsch för Flexi-skena 20cm GardintillbehörSvart
75 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

för Flexi-skena 20cm Gardintillbehör
Svart
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Extra vinkel för Flexi-skenan inklusive ankare och täckkåpa. Du kan montera 3 skenor parallellt på samma vinkel.
Varumärke
KirschBeskrivning
Extra vinkel för Flexi-skenan inklusive ankare och täckkåpa. Du kan montera 3 skenor parallellt på samma vinkel.
Vinklarna passar även i de väggbeslag som många gånger redan finns monterat på vägg i många hem. Du för då bara ner vinkeln i väggbeslagets två skåror. Innehåller 1 st.
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Art.Nr. | 173181 |
| Färg | Svart |
| Längd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Vinkel |
| Serie | Flexi-skena |
| Vikt | 136 kg |
| EAN-nr | 7314101731811 |
