Förkläde Lexington Icons Denim Blue
750 kr
30 dagars prisgaranti

Icons Denim Blue
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LexingtonBeskrivning
Förkläde Lexington Icons Denim Blue förhöjer upplevelsen av matlagning och bakning.
Detta stilfulla förkläde i bomull med en imitation av jeansmaterial gör inte bara matlagningen roligare utan skyddar även dina kläder mot spill och fläckar.
Med en bekväm knytning runt nacken och midjan får du en perfekt passform varje gång. Dessutom lägger de snygga sömdetaljerna i kontrasterande ljusbeige färg till förklädet en extra touch av stil och elegans.
Så sätt på dig detta förkläde och utforska din kreativitet i köket med förtroende och stil!
Skötselråd
Maskintvätt 40 °C.
Med en bekväm knytning runt nacken och midjan får du en perfekt passform varje gång. Dessutom lägger de snygga sömdetaljerna i kontrasterande ljusbeige färg till förklädet en extra touch av stil och elegans.
Så sätt på dig detta förkläde och utforska din kreativitet i köket med förtroende och stil!
Skötselråd
Maskintvätt 40 °C.
Egenskaper
| Varumärke | Lexington |
| Art.Nr. | 46799-01 |
| Typ | Förkläde |
| Material | Bomull |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100030115200-AP15 |
| Serie | Icons |
| Färg | Blå |
| Mått | 80x105 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 105 cm |
| EAN-nr | 7321301560608 |

