Flatvävd matta KM Carpets Madrid FrameGrå, 80x340 cm
849 kr
551 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Mått:
80x340 cm

Madrid Frame
Grå, 80x340 cm
551 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Madrid Frame Från KM Carpets har gummerad baksida, vilket gör att mattan ligger stadigt på plats. Eftersom Madrid inte har någon tät lugg där smuts kan fastna, så är den tacksam att rengöra och dammsuga. Material: Lugg- 100% PP lugg med latexbaksida.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Madrid Frame Från KM Carpets har gummerad baksida, vilket gör att mattan ligger stadigt på plats. Eftersom Madrid inte har någon tät lugg där smuts kan fastna, så är den tacksam att rengöra och dammsuga. Material: Lugg- 100% PP lugg med latexbaksida.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 93420 |
| Färg | Grå |
| Mått | 80x340 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Flatvävd matta |
| Serie | Madrid |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| EAN-nr | 7340124793420 |


