



Handvävd Matta Venture HomeJaipur Rektangulär UllBeige, 200x300 cm
1 279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige
Mått

Jaipur Rektangulär Ull
Beige, 200x300 cm1 279 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Jaipur är en handvävd ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18027-330 |
| Färg | Beige |
| Mått | 200x300 cm |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 300 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Jaipur |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| EAN-nr | 7350107086395 |



