Handvävd Matta Venture Home Marta UllGrön, 250x350 cm
4 352 kr
3 889 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
Mått:
250x350 cm

Marta Ull
Grön, 250x350 cm
3 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matta Marta i handvävd vit ull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet. Material: 82% Ull 18% Nylon.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Marta i handvävd vit ull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet. Material: 82% Ull 18% Nylon.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15700-223 |
| Färg | Grön |
| Mått | 250x350 cm |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 350 cm |
| Material | Ull/Nylon |
| Typ | Ullmatta |
| Serie | Marta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Stil | Skandinavisk |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118415955 |

















