





Handvävd Matta Venture HomeNicoOff White, 160x230 cm
675 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Off White
Mått
Beskrivning
Matta Nico i handvävd beige bomull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15693-420 |
| Färg | Off White |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Nico |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 1 cm |
| EAN-nr | 7350118415986 |




