




Handvävd Ullmatta InHouse GroupShawn RundVit
3 795 kr
30 dagars prisgaranti

Shawn Rund
Vit3 795 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Varumärke
Beskrivning
En handvävd matta i tjock härlig ullkvalité. Mattan är ca 1 cm tjock och har en vacker, lite grövre struktur som ger en livfull yta. Mattan är vävd av ullgarn. Den finstämda, naturnära färgen och den rustika strukturen gör att mattan passar extra bra tillsammans med andra naturmaterial för en harmonisk interiör.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
|---|---|
| Art.Nr. | 117866 |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x160 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Shawn |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 7319552704018 |