Jutematta KM Carpets Colombo240x340 cm
4 399 kr
2 803 krSpara 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
240x340 cm

Colombo
240x340 cm
2 803 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Jutematta Colombo från KM Carpets är en handvävd matta i jute och är vävd i olika beige nyanser vilket ger den en behaglig melerad känsla. En board på varje kortsida ger den ett stilrent avslut.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Jutematta Colombo från KM Carpets är en handvävd matta i jute och är vävd i olika beige nyanser vilket ger den en behaglig melerad känsla. En board på varje kortsida ger den ett stilrent avslut.
Naturmaterialen gör det lätt att hitta en plats i ditt hem då den är lätt att matcha med många stilar och passar lätt in.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 12465 |
| Färg | Beige |
| Mått | 240x340 cm |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 340 cm |
| Material | Jute |
| Typ | Jutematta |
| Serie | Colombo |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| EAN-nr | 7340205312465 |


