



Orientalisk Matta KM CarpetsCasablanca MedallionMarinblå, 80x350 cm
815 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Marinblå

Casablanca Medallion
Marinblå, 80x350 cm 815 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Casablanca Medallion från KM Carpets är en matta med orientaliskt mönster i 100% viskos. Notera att mönstret kan avvika något från produktbilden beroende på vilken storlek mattan har.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
|---|---|
| Art.Nr. | 37486 |
| Färg | Marinblå |
| Mått | 80x350 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 350 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Orientalisk matta |
| Serie | Casablanca |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| EAN-nr | 7340124737486 |



