Luggmatta Venture Home WalterBeige, 230x160 cm
Rek. pris 1 449 kr
1 125 kr
996 krSpara 11 %Kampanj47 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
Mått (cm):
160x230

Walter
Beige, 230x160 cm
996 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Luggmatta Walter från Venture Home tillför det där lilla extra i hemmet. Den har ett sofistikerat och stilrent intryck med sin golvnära design.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luggmatta Walter från Venture Home tillför det där lilla extra i hemmet. Den har ett sofistikerat och stilrent intryck med sin golvnära design.
En mjuk och fluffig polyestermatta som garanterat höjer mysfaktorn i rummet den placeras i. Mattserien Walter erbjuder smarta, snygga och slitstarka polyestermattor i olika kulörer och storlekar. Den här kvadratiska mattdrömmen i lurvig beige nyans har ett vackert skimrande lyster i sin täta och något högre lugg som skapar ett lyxigt och ombonat intryck till rummet. Placera under soffan eller i sovrummet, där den får den uppmärksamhet som den förtjänar och värmer kalla fötter bäst.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16025-102 |
| Färg | Beige |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Walter |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206968678 |



