
Ryamatta KM CarpetsFloki Rund
Rek. pris 1 625 kr
!
fr.1 199 krfr.1 499 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Mått
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Floki är en maskinvävd ryamatta i 100% återvunnen polyester vilket gör den till ett bra miljöval och en matta helt rätt i tiden.
Med en lugg på 50 mm ger den en fantastisk mjuk känsla för dina fötter och är ett givet val att vila fötterna på för dig som letar efter en fluffig mjuk matta.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
|---|---|
| Art.Nr. | 27407A |
| Färg | Beige, Vit |
| Mått | Ø200, Ø240 cm |
| Diameter | 200, 240 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Floki |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 5 cm |


