Ryamatta KM Carpets Soft RundGreige, 160x160 cm
Rek. pris 749 kr
699 kr
539 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Greige
Mått:
Ø160 cm
Bredd:
cm

Soft Rund
Greige, 160x160 cm
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soft är en serie enfärgade, stilrena och lättmöblerade mattor. Med sin breda palett samt variation av storlekar och former finns det absolut en soft för alla. Den har en tät och mjuk lugg med ”vill klappa” känsla. En matta man vill gosa med. Passar precis lika bra för det krypande lilla barnet som intill sängen eller som en färgklick i badrummet.
Mattorna har en halkfri baksida som gör att de ligger säkert på plats.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Soft är en serie enfärgade, stilrena och lättmöblerade mattor. Med sin breda palett samt variation av storlekar och former finns det absolut en soft för alla. Den har en tät och mjuk lugg med ”vill klappa” känsla. En matta man vill gosa med. Passar precis lika bra för det krypande lilla barnet som intill sängen eller som en färgklick i badrummet.
Mattorna har en halkfri baksida som gör att de ligger säkert på plats.
Tvättråd
Maskintvätt 30°C, plantorkas. Mindre fläckar avlägsnas med lite ljummet vatten, frottéhandduk eller mjuk borste.
Maskintvätt 30°C, plantorkas. Mindre fläckar avlägsnas med lite ljummet vatten, frottéhandduk eller mjuk borste.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 34535 |
| Färg | Greige |
| Mått | Ø160 cm |
| Diameter | 160 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Soft |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 2 cm |
| EAN-nr | 7340205334535 |



