Ryamatta Venture Home Nikita160x230 cm, Vit
1 661 kr
1 431 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått:
160x230 cm

Nikita
160x230 cm, Vit
1 431 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19980-101 |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Nikita |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220802095 |







