Ryamatta Venture Home NiklasRektangulär, 160x230 cm, Vit
1 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått (cm):
160x230

Niklas
Rektangulär, 160x230 cm, Vit
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mattan Niklas har en ribbad design och stilrent mönster som gör den lätt att matcha med olika möbler och dekorativa detaljer. Med sina generösa dimensioner och rektangulära form passar den perfekt för att täcka ditt golvområde. Dess färg ger en subtil och sofistikerad ton till rummet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattan Niklas har en ribbad design och stilrent mönster som gör den lätt att matcha med olika möbler och dekorativa detaljer. Med sina generösa dimensioner och rektangulära form passar den perfekt för att täcka ditt golvområde. Dess färg ger en subtil och sofistikerad ton till rummet!
Mattan har en ribbad design och stilrent mönster som gör den lätt att matcha med olika möbler och dekorativa detaljer! Så oavsett om du har en modern eller traditionell inredningsstil, om du vill skapa en inbjudande atmosfär i matsalen, en mysig känsla i sovrummet eller avslappnande touch i vardagsrummet kommer mattan Niklas att komplettera din inredning perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19983-101 |
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ryamatta |
| Serie | Niklas |
| Tjocklek | 7,5 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220802163 |





