


Trasmatta SvaneforsJeans Denim
fr. 329 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Mått (cm)
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vävd trasmatta från Svanefors i återvunnet material av jeans.
Tvättråd
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Mått | 70x140, 70x240 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 140, 240 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Trasmatta |
| Serie | Denim |
| Form | Rektangulär |
