


Trasmatta SvaneforsLotten140x70 cm
399 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trasmatta i bomull från Svanefors med ränder och fransar på kortsidorna.
Tvättråd
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
- Skonsam maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning på låg temperatur, max 110 grader (var försiktig vid ångstrykning)
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 9533-92-033 |
| Färg | Gul |
| Mått | 70x140 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 140 cm |
| Material | Bomull |
| Serie | Lotten |
| EAN-nr | 7332623327749 |
