Wiltonmatta Arkiio Sisal 295
fr.769 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sisal 295
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Matta Arkiio Sisal 295 är en vacker sisalmatta med ett diskret mönster.
Tvättråd
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Mattor tillverkade av sisal är väldigt enkla att underhålla och rengöra. Fibrerna gör dessutom mattan mycket hållbar. Fläckborttagning: alla fläckar är enkla att ta bort med hjälp av rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Färg | Beige/Svart |
| Mått | 133x190, 200x290 cm |
| Bredd | 133, 200 cm |
| Längd | 190, 290 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Sisal |
| Form | Rektangulär |
| Stil | Modern |
| Tjocklek | 10 mm |
| Vikt | 5,55, 12,75 kg |



