Wiltonmatta D-sign Imola Cremex
739 kr
30 dagars prisgaranti

Imola Creme
x
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Imola Creme är en häftig matta med ett abstrakt geometriskt mönster och ombreeffekt.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 720047 |
| Färg | Creme/Grön |
| Mått | 120x170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Imola |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| EAN-nr | 6800000000345 |





