Kudde Svanefors Trond 80 cmBrun
Rek. pris 999 kr
502 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Trond 80 cm
Brun
502 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Trond Kudde Offwhite 35x80cm
Kuddfodral i bouclé. Dragkedja i nederkant. Mått 35x80cm. Innerkudde i storlek 35x80cm med fjäderfyllning ingår. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1334-89-121 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Material | 95% Polyester,5% Akryl |
| Typ | Kudde |
| Serie | Trond |
| Mått | 80x35 cm |
| EAN-nr | 7332623411097 |


