Kudde Svanefors TrondBrun
Rek. pris 499 kr
395 kr
365 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Trond
Brun
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cylinderformad kudde i bouclé. Cylinderkuddens mått är 15x15x45cm, lättplacerad kudde är perfekt som dekoration i en snygg bäddning eller som ett extra stöd i soffan. En cylinderformad kudde som denna kallas ibland även pöl eller pölkudde. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Cylinderformad kudde i bouclé. Cylinderkuddens mått är 15x15x45cm, lättplacerad kudde är perfekt som dekoration i en snygg bäddning eller som ett extra stöd i soffan. En cylinderformad kudde som denna kallas ibland även pöl eller pölkudde. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1334-49-121 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | 95% Polyester |
| Typ | Kudde |
| Serie | Trond |
| Mått | 15x45 cm |
| EAN-nr | 7332623419079 |



