


Prydnadskudde SvaneforsElsie Ø25 cmIskaffe, 25x25 cm
Rek. pris 399 kr
!
242 kr 299 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Iskaffe

Elsie Ø25 cm
Iskaffe, 25x25 cm 242 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bollformad sittpuff eller kudde med mjukt flossat tyg. Formen gör den lättplacerad och fyllningen ger bra stöd. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Varumärke
Beskrivning
Bollformad sittpuff eller kudde med mjukt flossat tyg. Formen gör den lättplacerad och fyllningen ger bra stöd. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1225-49-062 |
| Färg | Iskaffe |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Prydnadskudde |
| Serie | Elsie |
| Mått | 25x25 cm |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 250 mm |
| EAN-nr | 7332623403290 |


