
Kanalkappa SvaneforsMalva 50x250 cm
265 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Kanalkappa Malva från Svanefors. Kappa med tryckt mönster av blommor och blad. Sydd med kanal i ovankant och bred fåll ner till. Mått 50x250 cm. Tillverkad i bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1201-57-123 |
| Färg | Multi |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Kappa |
| Serie | Malva |
| Djup | 1 mm |
| Djup | 1 cm |
| Mått | 25x50 cm |
| EAN-nr | 7332623365871 |
