Kuddfodral Arvidssons Textil SpektraMörk Olivgrön
99 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörk Olivgrön

Kuddfodral Arvidssons Textil Spektra
Mörk Olivgrön
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Arvidssons Textil ABBeskrivning
Spektra kuddfodral i enfärgad polyester med linneutseende.
Egenskaper
| Varumärke | Arvidssons Textil AB |
| Art.Nr. | 2179-62-01-58 |
| Färg | Mörk Olivgrön |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Kuddfodral |
| Serie | Spektra |
| EAN-nr | 7394094203182 |

