
KuddfodralArvidssons Textil SpektraSvart
79 kr99 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Kuddfodral Arvidssons Textil Spektra
Svart79 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spektra kuddfodral i enfärgad polyester med linneutseende.
Egenskaper
| Varumärke | Arvidssons Textil AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 2179-62-01-91 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Spektra |
| EAN-nr | 7394094203236 |





