


Kuddfodral SvaneforsBente
Rek. pris 699 kr
!
351 kr 519 kr
Spara 32 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bente
351 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kuddfodral med tuftat mönster på en mjuk tvättad bomullsstruktur, med dragkedja i nederkant. Mått 30x50 cm. Innerkudde köpes separat.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 80% Bomull, 20% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1304-47-066 |
| Färg | Brun |
| Material | 80% Bomull, 20% Polyester |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Bente |
| Mått | 50x30 cm |
| Djup | 0,1 mm |
| Djup | 0,1 cm |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7332623408974 |
