



Kuddfodral SvaneforsDani
899 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dani är ett kuddfodral med en framsida av tätvävd ull från New Zealand. Baksidan i kraftig bomull och med dold dragkedja. Viss fällning är normalt för nya produkter i ull och avtar efter tid. Vädra gärna produkten då och då och dammsug med låg effekt vid behov. Vid fläckar rådfråga professionell mattvätt. Mått 50x50cm. Innerkudde köpes separat.
Varumärke
Beskrivning
Dani är ett kuddfodral med en framsida av tätvävd ull från New Zealand. Baksidan i kraftig bomull och med dold dragkedja. Viss fällning är normalt för nya produkter i ull och avtar efter tid. Vädra gärna produkten då och då och dammsug med låg effekt vid behov. Vid fläckar rådfråga professionell mattvätt. Mått 50x50cm. Innerkudde köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1524-47-062 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 50 cm |
| Material | 100% Ull |
| Produkttyp | Kuddfodral |
| Serie | Dani |
| Mått | 50x50 cm |
| EAN-nr | 7332623419451 |