Kuddfodral Svanefors EddaBeige
Rek. pris 199 kr
170 kr
159 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Edda
Beige
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kuddfodral med garnfärgade rutor och tvättat utseende, med dragkedja i nederkant. Mått 45x45 cm. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Kuddfodral med garnfärgade rutor och tvättat utseende, med dragkedja i nederkant. Mått 45x45 cm. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50 cm.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1292-47-333 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Kuddfodral |
| Serie | Edda |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Mått | 45x45 cm |
| EAN-nr | 7332623407915 |
