Kuddfodral Svanefors EmmetGrön
75 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Emmet är en prydnadskudde med enfärgad sammet på ena sidan och mjukt bomullstyg med tryckt mönster på andra sidan. Dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50cm Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Emmet är en prydnadskudde med enfärgad sammet på ena sidan och mjukt bomullstyg med tryckt mönster på andra sidan. Dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. För ett välfyllt utseende köp gärna en innerkudde som är något större, ca 50x50cm Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1230-47-077 |
| Färg | Grön |
| Material | Polyester |
| Typ | Kuddfodral |
| Serie | Emmet |
| Mått | 45x45 cm |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 2 mm |
| EAN-nr | 7332623402293 |


